Горячие новости

Домашні вихованці: секрети по догляду

Якщо ви вирішили завести домашнього вихованця, то, напевно, прочитали безліч статей і дізналися, як приготуватися до появи нового члена сім’ї. Звичайно, існує безліч порад, до яких необхідно прислухатися, і ми зібрали для вас головні, на які варто звернути особливу увагу.

Що потрібно для кошеняти?


Перш, ніж привозити додому тварина, потрібно переконатися, що ви і ваше житло до цього готові. Подумайте про те, що кошеня, як і дитина, може псувати меблі, гризти щось і, до того ж, вони нерідко точать кігті об дивани, саме тому важливо обзавестися предметами першої необхідності. У нашому матеріалі ми підготували для вас список речей, які важливо мати для кошеняти.

Корм. Мабуть, це річ першої необхідності, на яку варто звернути особливу увагу. Харчування для кошеняти — найважливіша частина життя і запорука здоров’я. Щоб вибрати відповідний корм, порадьтеся з ветеринаром або попередніми господарями. Найчастіше кошенята харчуються натуральною їжею — тому зверніть увагу на відварене м’ясо, різні крупи і знежирені кисломолочні продукти на кшталт кефіру, сиру або йогурту. Якщо ви збираєтеся переводити кошеня на промисловий корм, ні в якому разі не можна робити цього одразу: переклад проходить поступово, щоб зменшити ризик захворювань шлунково-кишкового тракту. Одним з найбільш поширених виробників кормів на вітчизняному ринку є Віскас. Ціна на Віскас подушечки для кошенят — досить демократична, до того ж даний корм вважається одним з найбільш затребуваних і якісних.


Смачні речі і заохочення. Якщо ви хочете порадувати свого вихованця різноманітністю, додавши в його раціон не тільки корм, а й різні вітамінізовані ласощі, найкраще попередньо проконсультуватися з ветеринаром. До того ж, зовсім маленьким кошенятам небажано давати різні добавки, для дорослих же котів ви можете вибрати все, що припаде до смаку вашому вихованцеві.
Лежанки, будиночки і перенесення також досить важливі в житті кожного кошеня. Щоб швидше звикнути в новому житлі, вони нерідко забираються в будиночки і ховаються там від наполегливих господарів, спраглих їх погладити, так що невеликий м’який будиночок для кошеня може стати в нагоді.

Також варто звернути увагу на миски — хоча деякі кішки досить вибагливі і вважають за краще самостійно вибирати собі посуд. Дуже важливо завжди залишати для домашнього вихованця воду у відкритому доступі, а також стежити за тим, щоб вона була чистою і міняти її не менше одного разу на день.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *