Горячие новости

Особливості ремонту і покупки запасних частин на ГАЗ 20 «Победа»

Легковий автомобіль ГАЗ 20 «Победа» перший радянський автомобіль, який випускався масовим тиражем. Машина користувалася заслуженою популярністю, як всередині країни, так і за її межами. Вона і до цього дня користується популярністю у цінителів ретро автомобілів, тим більше, що придбати запасні частини для ремонту і реконструкції цілком доступно.

Огляд конструктивних особливостей


Масове виробництво ГАЗ 20 «Победа» почалося в 1946 році. Через те, що досвіду масової складання автомобілів у майстрів не було, випуск автомобілів в перші два роки виконувався невеликими партіями.
Збір моделі виконувався по 1958 рік, незважаючи на це, сьогодні купити для ГАЗ 20 Перемога запчастини нескладно. Інтернет-магазин Автоклассика пропонує повний асортимент оригінальних, що були у використанні деталей і новодел.
Головною особливістю «Победа» був несучий кузов, з похилою задньою частиною. У повоєнні роки це була перша машина, яка не мала виступаючих крил і підніжок. Авто оснащувалося двигуном об’ємом 2,1 літра, потужність 50 сил і триступеневої коробкою передач.
У 1948 році була проведена модернізація, в ході якої машина отримала вдосконалену підвіску і обігрівач. Через рік з конвеєра зійшла «Победа» з кузовом кабріолет. В цей же період стали збирати моделі для служби таксі, модель позначалася ГАЗ-20А.

Третє покоління машин, що випускаються з 1955 року, відрізнялося:

  • оформленням радіатора;
  • потужнішим двигуном (52 сили);
  • наявністю радіоприймача.

Автомобіль проводився як для пересічних громадян, так і по спеціальному замовленню. Останні оснащувалися більш потужним чотирициліндровим або шестициліндровим двигуном.
ГАЗ М20 «Победа» експортувалася до багатьох країн, а в Польщі було освоєно виробництво ліцензійних моделей.
Купівля запасних частин на автомобіль ГАЗ-М20 «Победа»
Для ремонту і реконструкції автомобіля інтернет-магазин «Автоклассика» пропонує повний асортимент якісних запасних частин за максимально доступними цінами.
Для зручності пошуку і вибору розроблений зручний інтерфейс.

Знайти все необхідне можна за номером деталі або назвою, також можна скористатися відповідними розділами:

  • кузов;
  • двигун;
  • механізми управління;
  • ходова частина;
  • трансмісія;
  • електричне обладнання.

На деталі надається гарантія, оплата проводиться будь-яким зручним способом: готівковим або безготівковим способом при отриманні або оформленні замовлення.
При виникненні питань скористайтеся допомогою менеджера, тут також можна отримати безкоштовну консультацію по ремонту і вибору запасних частин.
Доставка проводиться в будь-яку точку світу. Більш детальна інформація про послуги компанії Автоклассика знаходиться на сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *