Горячие новости

Відпочинок в Буковелі

Західна Україна вже багато років вважається справжнім джерелом курортів і санаторіїв. Саме тут знаходяться мінеральні джерела, які прославили західний регіон як відмінне місце для літнього або зимового відпустки. Уже в кінці дев’ятнадцятого століття багато міст, через які було прокладено залізницю, служили місцем відпочинку для аристократів з країн ближнього зарубіжжя. Одним з найновіших і сучасних курортів Західної України є Буковель, який стрімко розвивався останні двадцять років і знайшов неймовірну популярність у туристів з усієї країни.

Новий рік у Буковелі


Буковель на Новий рік наповнюється неймовірною святковою атмосферою, яку підтримують яскраві прикраси, ялинка і зимові розваги. Буковель щороку влаштовує ярмарок для своїх гостей і відпочиваючих, а на різдво тут можна насолодитися традиційними гуляннями і ароматно приготованими стравами місцевої кухні.
У нашому матеріалі ми пропонуємо вам дізнатися, що обов’язково варто зайнятися в Буковелі взимку в переддень Нового року.

Загляньте в Спа. Буковель славиться тим, що на його території розташовується найбільший штучна водойма в Україні. Влітку озеро Молодості привертає гостей курортного міста можливістю покататися на водних лижах або спробувати свої сили у віндсерфінгу, а взимку Буковель пропонує відпочиваючим насолодитися послугами «VODA Club», де можна викупатися в теплому басейні, погрітися в карпатському чані і відвідати традиційне баню.

Прокатаєтеся на велосипеді над озером Молодості. Канатна дорога — одне з найбільш екстремальних розваг в курортному місті, яке подарує кожному сміливцю незабутні відчуття і заряд бадьорості.

Пролетить над озером по тролів. Не менш захоплююче розвага, яке дозволяє не тільки відчути адреналін, але також і помилуватися відкриваються з висоти чудовими видами на Буковель та навколишні його гори.

Рушайте на пішу прогулянку по лісових стежках. Взимку ліс, що вкриває гірські схили, стає майже що казковим — і кожному гостю пропонують можливість досліджувати незайману природу і відчути зв’язок з минулими поколіннями, проклали тут стежки багато століть назад.

Буковель точно знає, що запропонувати, і чим порадувати кожного свого гостя, так що відправитися на гірськолижний курорт в новорічну відпустку — відмінна ідея, завдяки якій ви зможете не тільки добре відпочити, але й отримати масу приємних емоцій і спогадів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *